Katılımcı yorumları

altermak

ARDE PLASTİK VE METAL KAPLAMA TESİSLERİ
NERGİZ AYDIN | ÜRETİM SORUMLUSU

Fuar bizim için çok verimli geçti. Verimli geçmeye de devam ediyor. Fuardan beklentimizin çok üstündeyiz. Bütün müşterilerimize ve müşteri potansiyeli olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bize olan ilgi ve geri dönüşlerden çok memnunum ve ilerisi için de çok güzel adımlar attığımıza inanıyorum. Umarım devamı da gelecek. Bizim için çok güzel bir organizasyondu.


AGALİ METAL
OĞUZ TOPUZ | SATIŞ VE PAZARLAMA

Agali Metal olarak kaplama askıları yapıyoruz. Kaplamaları tedarik ediyoruz. Fuarımız gayet güzel geçti. Fuarlara bizim de piyasanın da ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Bizim için yeni bir tecrübe oldu. Umarız müşterilerimiz de memnun olmuştur.

botersan

DIENER ELECTRONIC - TEKNOTİP ANALİTİK SİSTEMLER
ERMAN YENİHAYAT | GENEL MÜDÜR

Diener firmasının Teknotip Türkiye yetkili temsilcisiyiz. Bu fuara katıldığımız iki tane plazma sistemimiz var. Katılımcılara göstermeye çalıştığımız bir tanesi atmosferik plazma diğeri ise düşük basınçlı plazmalarıdır. Açıkçası fuara gelirken beklentilerimiz çok yüksek değildi. Türkiye için yeni bir teknoloji olduğunu biliyorduk fakat oldukça ilgi uyandırdı. Birçok firmadan olumlu tepkiler aldık. Türkiye’ de daha çok yaygınlaşacağını düşünüyoruz. Fuarın beklentilerimizin üzerinde geçtiğini söylemek mümkündür. Bu tip yeni projelere Türk yatırımcıların ilgisi de bizi memnun etti. Teşekkür ederim.


EPLAS MAKİNA ENDÜSTRİYEL TESİSLERİ
EMRAH ÖZCAN | GENEL MÜDÜR

İki yıl önce katılımcı olarak yer aldığımız fuarın, bu sene daha da geliştiğini görmekten mutluyuz. Umarız 2019’da da fuar gelişir. Avrupa standartlarında bilinen ve beklenen bir organizasyon haline gelir. Başlıca amacımız markamızın lansmanını yaparak tasarımlarımızın fark edilebilirliğini sağlamaktı. Bunu da başardığımız için ayrıca mutluyuz. Organizasyona teşekkür ederiz.


HILLEBRAND CHEMICALS KİMYASAL PAZARLAMA
İZZET AYDIN | GENEL MÜDÜR

Türkiye’de yeni bir oluşuma giren ve kuruluş aşamasında olan bir firma olduğumuz için bu fuara katılmak bizler için çok önemliydi. Doğru müşteri kitlesini yakalayıp, kendimizi tanıtıp yaptığımız işleri ve oluşumumuzu müşterilere yakınlaştırmak için geldik. Gayet başarılıydı. Çok güzel görüşmeler oldu. Bizim için fuar her konuda başarılı geçti. Gelecek yıllarda kesinlikle katılmayı düşünüyoruz.


KRAFT POWERCON
ESEN AKYEL | SATIŞ DİREKTÖRÜ

Fuarın bugün ikinci günü, genel olarak memnunuz. İlk gün biraz sakindi fakat ikinci gün beklediğimizin üzerinde müşterilerimiz geldi. Daha da iyi olacak diye düşünüyoruz. Fuar yönetimi bize çok yardımcı oldu. Bazı problemler oldu başta fakat hepsini birer birer çözdüler. Temizlik, emniyet kontrol iyi, metro olması nedeniyle buraya geliş çok kolay zaten araba kullanmıyoruz. İkinci gün özellikle önemli müşterilerimiz geldi. Yarın için de daha fazla umutluyuz. İnşallah daha iyi olacak.


MACDERMID PERFORMANCE SOLUTIONS KİMYASAL
İLKER KARABULUT | GENEL MÜDÜR

Bugün ve dün yapılan etkinliklerde çok ciddi bir katılım sağlandı. Tabi ki de bu bizi mutlu ediyor. Hem boya hem yüzey işleme teknolojisi hem de sektör pazarındaki büyümeden kaynaklı olarak bunun son kullanıcılara ulaşması açısından çok faydalı olduğu düşünüyoruz. Burada da doğru karar verdiğimizi düşünüyorum. Firma olarak da hem sektörümüze katkıda bulunmak hem de kendimizi tanıtabilmek adına bu fuara katıldık. Mutluyuz, güzel geçtiğini düşünüyoruz. Katılımın yüksek olduğunu düşünüyoruz. Kendimizi çok net ifade edebildik.


MİTAŞ ENERJİ
TOLGA DIRAZ | BOYA VE ÖZEL KAPLAMALAR DİREKTÖRÜ

Daha önce Artkim’in düzenlediği fuarlara hep ziyaretçi olarak katılıyorduk. Bu fuarınızda katılımcı olarak yer aldık. Hem yerleşim olarak hem de katılımcıların kalitesi olarak gayet başarılı buldum. Özellikle toz boya, yaş boya, galvaniz gibi diğer kaplamaların bir arada olması bence çok isabetli bir karar olmuş. Ayrıca güler yüzlü ve bilgilendirici yaklaşımlarınız çok güzeldi. Yapılan workshoplar, sunumlar ve diğer şovlarınız gayet başarılıydı. Artkim fuarcılık zaten daha önceki yıllarda başarılı çalışmalar yapıyordu. Bence bu başarınızı bir kademe ilerletmişsiniz. Biz de Mitaş Grup olarak ilk kez katılıyoruz. Bundan dolayı da verdiğiniz hem güzel yerimiz ve sunduğunuz hizmetler için çok teşekkür ederim. Biz Mitaş Grup olarak da çok başarılı olduk. Hem yeni müşteriler açısından olsun hem de yeni tanıştığımız teknolojiler açısından olsun ürünlerimizi tanıtma ve imajımızı destekleme fırsatı yakalamamız bizler için gayet faydalı oldu.

Organizatör
Destekleyenler