Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı: Surtech Eurasia 

Avrasya’nın lideri Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı, Surtech Eurasia, 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde yüzey işlem ve kaplama endüstrisini tek çatı altında buluşturacak. Avrasya’nın önde gelen fuarı: Surtech Eurasia endüstriyel kaplama, yüzey işlem, galvaniz kimyasalları, tesis ve ekipman sanayi profesyonellerini iki yılda bir İstanbul Fuar Merkezi'nde bir araya getiriyor

Yüzey İşlemler sektörü, teknolojiye, Ar-Ge'ye ve mühendislik bilgisine dayanan bir sektördür. Türkiye'de sanayi ve üretimde; Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Doğutma, Beyaz Eşya, Enerji, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmeler, kaplama, yüzey işlem ve galvaniz sektöründe de aynı büyüme ve gelişme ivmesine neden olmaktadır. Surtech Eurasia Fuarı, "kaplama sektörü"ne hizmet eden kimyasal, sıcak daldırma galvaniz, makine ekipman ve teknoloji firmalarını aynı çatı altında toplayarak tüm sektör profesyonellerini bir araya getiren başarılı bir platform haline gelmiştir.

Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia , Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı- PaintExpo Eurasia  ile eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi'nde dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Bu iki fuarın eş zamanlı düzenleniyor olması "Pre-treatment / Ön İşlem Hizmetleri veren firmalar ile "Finishing Systems / Son İşlem Hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır.Surtech Eurasia 2019 İstatistikleri


48 yabancı firma olmak üzere toplam 150 katılımcı firmaya ev sahipliği yapan Surtech Eurasia 2019 katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmalarına ön ayak oldu. Eş zamanlı olarak gerçekleşen "Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı" PaintExpo Eurasia ve "Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı" Surtech Eurasia fuarlarını 3 gün boyunca 55 farklı ülkeden 411'i yabancı olmak üzere toplam 3186 sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuara en fazla yabancı ziyaretçi gelen ilk 10 ülke sırasıyla İran, Almanya, Cezayir, İtalya, Bulgaristan, Fransa, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Birleşik Krallık, Özbekistan oldu.


Surtech Eurasia  dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi ve katılımcılarına İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

Siz de bu önemli Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı'nda yüzlerce lider katılımcı firma arasında yerinizi almak istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın.

Organizatör
Destekleyenler