Fuar Hakkında

fuarhakkinda

Avrasya'nın lider Yüzey İşlem,Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı: Surtech Eurasia 

Yüzey işlemler sektörü, teknolojiye, Ar-Ge’ye ve mühendislik bilgisine dayanan bir sektördür. Türkiye’de sanayi ve üretimde; özellikle, Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Soğutma, Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmeler, kaplama ve yüzey işlem sektöründe de aynı büyüme ve gelişme ivmesine neden olmaktadır. 
Surtech Eurasia Fuarı, kaplama sektörüne hizmet eden kimyasal, sıcak daldırma galvaniz, makine, ekipman ve teknoloji firmalarını aynı çatı altında toplayarak tüm sektör profesyonellerini bir araya getiren başarılı bir platform haline gelmiştir.

Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia , Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı- PaintExpo Eurasia ile eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi 9. Ve 10. Salonlarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Bu iki fuarın eş zamanlı düzenleniyor olması "Pre-treatment / Ön İşlem Hizmetleri veren firmalar ile "Finishing Systems / Son İşlem hizmetleri sunan firmaları bir araya getirerek hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır.

Surtech Eurasia 2019 İstatistikleri

07-09 Kasım 2019 tarihleri arasında eş zamanlı olarak gerçekleşen "Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı" PaintExpo Eurasia ve "Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı" Surtech Eurasia fuarlarını 3 gün boyunca 55 farklı ülkeden 411'i yabancı olmak üzere toplam 4000 sektör profesyoneli ziyaret etti. 11 farklı ülkeden 26 yabancı, 40 yerli olmak üzere toplam 66 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan Surtech Eurasia katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmalarına ön ayak oldu.


Surtech Eurasia  dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi ve katılımcılarına İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

Siz de bu önemli "Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri" Fuarı'nda yüzlerce lider katılımcı firma arasında yerinizi almak istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın.

Organizatör
Destekleyenler